Ostatnio w klasie 2 odkrywaliśmy tajemnice ludzkiego ciała.
Codziennie czytaliśmy książkę „Budowa ciała” autorstwa pani dr Róży Hajkus, a dzięki modelowi człowieka mogliśmy sprawdzić, gdzie znajdują się poszczególne narządy.
Na koniec stworzyliśmy własne prace, ćwicząc prawidłowe rozmieszczenie narządów – nauka przez działanie to najlepsza nauka!



