Został rozstrzygnięty konkurs organizowany w naszej świetlicy szkolnej „Symbole Narodowe - moja praca plastyczna”. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i patriotycznym zaangażowaniem. Oto lista laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:
- I Miejsce: Aleksandra, Oliwier
- II Miejsce: Natalia, Jeremiasz
- III Miejsce: Mateusz, Julia
- Wyróżnienia: Liliana, Ania.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i trud włożony w przygotowanie prac, a zwycięzcom składamy ogromne gratulacje!



